Udział uczniów w konkursach pozaszkolnych, osiągnięcia rok szkolny 2013/2014

L.p.

Nazwa Konkursu

Data/Szczebel

Imię i nazwisko ucznia/miejsce

Opiekun

1.

,,Bezpieczne wakacje”- plastyczny

Październik

powiatowy

 

B.Gul

2.

Z lokomotywą w tle- ,,Para-buch”

ogólnopolski

 

 

3.

„Master of English”

5.12.2013 / gminny

Tomasz Kosiorowski – II miejsce

A.Chodór

4.

„Bombki bożonarodzeniowe 2013”

20.12.3013 szkolny

I miejsce Patrycja Serafin

II miejsce Sylwia Michałek, Dominik Serafin

III miejsce Klaudia Gul

K. Flis

5.

Zawody sportowe lekkoatletyka – etap gminny w Dzikowcu

17.09.2013

I miejsce bieg krótki 60m Aleksandra  Koń

II miejsce skok w dal Sylwia Michałek

K. Flis

6.

Zawody sportowe lekkoatletyka – etap powiatowy                             w Kolbuszowej

28. 09.2013

III miejsce bieg krótki 60 m Aleksandra Koń

K. Flis

7.

Zawody sportowe lekkoatletyka – etap wojewódzki w Rzeszowie

12.10.2013

Aleksandra Koń - uczestnik

K. Flis

8.

Zawody sportowe halowa piłka nożna – etap gminny                        w  Dzikowcu

25.11.2013

V miejsce

K. Flis

9.

Zawody sportowe tenis stołowy drużynowy– etap gminny                    w Lipnicy

19.02.2014

I miejsce w kategorii dziewcząt

III miejsce w kategorii chłopców

K. Flis

10.

Zawody sportowe tenis stołowy klas I - III– etap gminny                     w Kopciach

27.02.2014

II miejsce Hubert Bąba

IV miejsce Monika Kasza

K. Flis

11.

Zawody sportowe tenis stołowy drużynowy  dziewcząt – etap powiatowy   w Kolbuszowej Górnej

11.03.2014

II miejsce Sylwia Michałek

Aleksandra Koń

K. Flis

12.

Zawody sportowe tenis stołowy drużynowy  dziewcząt etap rejonowy w Iwierzycach

 

VII miejsce Sylwia Michałek

Aleksandra Koń

K.Flis

12.

XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” w LO w Klbuszowej

I, III 2014

Uczestnicy: Bartosz Bąba kl. V

Aleksandra Wit kl. VI

Tomasz Kosiorowski kl. VI- udział w finale

A.Parys

13.

II Gminny Konkurs Czytelniczy „Prymus” w Wilczej Woli

14 III 2014

Emilia Pacyna kl. V- III miejsce

Uczestnicy: Bartosz Bąba kl. V

Kamil Gołębiowski kl. IV

  1. Parys

14.

Międzygminny Konkurs recytatorski „Myśli człowieka”

2 IV 2014

Emilia Pacyna kl. V

Kamil Gołębiowski kl. IV

Martyna Kapusta kl. II

Maksymilian Piłat kl. II

  1. Parys
  2. B. Gul

15.

I Gminny Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Dzikowiec

20 III 2014

II miejsce Kinga Margańska

K. Flis

16.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

20 I 2014

Bartosz Bąba kl.V 60%

Emilia Pacyna kl.V

Tamir Yosef kl.IV

 

K. Flis

17.

Turniej Wiedzy Pożarniczej

13.03.2014r- etap gminny

28.03.2014- etap powiatowy

Aleksandra Koń- kl.VI- miejsce I


Aleksandra  Koń- kl.VI- miejsce IV

 



B.Maciąg

 

Udział uczniów w konkursach pozaszkolnych, osiągnięcia rok szkolny 2012/2013

Nazwa konkursu

Szczebel

Uczniowie

Miejsce/wyróżnienia

Opiekun

 

,,Bezpieczeństwo na wsi-STOP upadkom” plastyczny

Ogólnopolski-etap wojewódzki

Kamil Maciąg

II miejsce

B. Gul

 

Kangur Matematyczny

międzynarodowy

Tamir Yosef

97,5% wyróżnienie

B. Gul

 

,,Myśli Jana Pawła II- recytatorski

międzygminny

Tamir Yosef

 

Kamil Maciąg, Krystian Gołębiowski

I miejsce

B. Gul

 

Ludowe Ozdoby Choinkowe

powiatowy

Tomasz Gul

Katarzyna Gul

Kamil Maciąg

Michał Czarnecki

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

B.Gul

B.Maciąg

 

Olimpiada dla Asa            - 3 klasa

gminny

Tamir Yosef

I miejsce kat.mat

B.Gul

Zawody Sportowe

gminny

Sebastian Serafin

(bieg na 60m.)

Aleksandra Koń

(bieg na 60 m)

Kamil Maciąg

(rzut piłeczką palantową)

Karolina Łagoda

Tenis stołowy-dziewczęta

Tenis stołowy – chłopcy

Piłka nożna halowa

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

II miejsce

III miejsce

II miejsce

K.Flis

Konkurs ortograficzny ,,Mistrz Ortografii”

powiatowy

Krystian Gołębiowski Bartek Bąba

 

 

-

 

  1. Parys

Konkurs Czytelniczy,,

gminny

Emilia Pacyna, Bartosz Bąba, Gołębiowski Krystian, książek Adam

 

-

 

 

 

 

  1. Parys

Ozdoby wielkanocne

powiatowy

Sylwia Michałek

Tomasz Gul

Ewa Czarnecka

Oliwia Bogacz

Wyróżnienie

III miejsce

Wyróżnienie

wyróżnienie

 

 

 

B. Maciąg

B. Gul

Festiwal Piosenki Dziecięcej

gminny

Kl.I i III

Wyróżnienie -kl.I

B. Maciąg

B. Gul